MONSAI Polska to profesjonalna i dynamiczna firma consultingowa działająca na rynku od 2009 roku.

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przestrzegamy dżentelmeńskich ustaleń i tego samego oczekujemy od Naszych Klientów. Wyróżnia nas skuteczność i sumienność w podejściu do zleceń. I tak, można nam zaufać, znamy się na swojej pracy.

Ponieważ nikt nie jest „ekspertem od wszystkiego”, swoje kompetencje opieramy na wiedzy i doświadczeniu naszych doradców – konsultantów z innych dziedzin, tak aby zapewnić Naszym Klientom profesjonalizm na każdym etapie pracy.

Komu mogą Państwo zaufać?

Szymon Żminda, właściciel

Absolwent SGH w Warszawie. Prywatnie dobry maż dla którego rodzina jest wartością najważniejszą.

Od zawsze kocham matematykę i nawet studiując zarządzanie (głównie finansami) w SGH, interesowałem się głównie statystyką, ekonometrią i rachunkiem prawdopodobieństwa. W pracy lubię sytuacje wymagające poszukiwania optymalnych rozwiązań – czy to w finansach, czy w organizacji projektu. Cenię sobie możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z innymi – wg zasady “sam zobacz jakie to proste”. Lubię pracę z Excelem i jestem w tym prawie mistrzem. Zresztą większość programów, których używam opanowuję szybko i dogłębnie – nieużywane zapominam, zwalniając pamięć pod nowe umiejętności, tak było z SPSS, Statgraphem, Lotusem czy PhotoShopem. Wpisuję z klawiatury 320 znaków na minutę, dzięki czemu oszczędzam sporo czasu, który inni poświęcają na pisanie – a to zostawia mi więcej czasu na myślenie! Wykluczam regularną pracę po 10+ godzin dziennie kosztem rodziny.

“Pracujemy, żeby móc żyć – nie odwrotnie” – to moja dewiza zawodowa.

Zapraszam do współpracy.